Operatör Kampanyaları

İnternet kullanımı derhal herkes için büyük bir önem arz ediyor. Bu web kullanımının çok fazla yaygınlaşması telefon hattı şirketlerinin müşterilerine çeşitli web kampanyaları düzenlemesine olanak tanıdır. Bedava web kampanyaları kapsamında vodafone, turkcell ve avea kullanıcıları son aşama yüksek standartlarda web kullanabilme imkânı edindi.

İnternet kullanımı konusunda kullananlarını destekleyen firmalar standartların çok üzerinde hizmet vererek onların her süre internete bağlanabilmesine olanak tanımaya başladı denilebilir. Parasız web kampanyaları kapsamında derhal her şirket farklı avantajları ile kullanıcısını destekliyor ve her yıl olduğu şeklinde 2020 senesinde da kullanıcısına yüksek oranda parasız web kullanabilme imkânı sunuyor. Genç, yaşlı, çalışan, ev hanımı hepimiz bu kampanyalardan fazlası ile yararlanabilme imkânı buluyor.

Turkcell parasız İnternet Kampanyaları

Turkcell her vakit olduğu benzer biçimde günümüzde de kullananlarını çeşitli internet kampanyaları ile desteklemeye devam ediyor. Güncel kampanyalardan kişiler belirli şartlar dahilinde kolayca yararlanabilir ve uzun süre internete para vermeden kolaylıkla toplumsal medya gibi mecralarda gezinme olanakı bulabilir. Turkcelle kampanyaları şu şekildedir:

Turkcell Yeni Hat Taşıma Hediyesi
Turkcell hat kullanımını daha yaygın hale getirme amacı ile yeni hat alan ya da hattını taşıyan abonelerine 5 GB şeklinde bir web tarifesi uyguluyor. Bu kampanyalardan yararlanmak isteyen kişilerin Turkcell bayilerine gitmesi ve hattını yenilemesi haricinde bir şey yapmasına gerek duyulmuyor.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası
Turkcell şansa reklam tıkla kampanyası ile biroldukça farklı web sitesi ve instagram benzer biçimde sosyal medya mecraları üzerinden yayınlanan reklamları tıklamak sizlere internet kazanmıştırrıyor. Bu internet kampanyaları ile 1 veya 2 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Dijital 2 GB bedava İnternet Kampanyası
Turkcell 2 GB web kazanımı için dijital operatör uygulaması hesabına girilmesi gerekiyor. Kredi kartı veya banka kartınız ile bir paket satın aldığınızda faturasız hat sahipleri 2 GB internet kazanma şansı elde ediyor.

Turkcell Bizce parasız İnternet Kampanyası
Turkcell hanımlara yönelik olarak hazırlanan bu kampanya ile bedava internet veriyor. Kadınların aradığı biroldukça mevzunun bulunmuş olduğu Bizce uygulaması ile kupon biriktirmelisiniz. Biriktirdiğiniz kuponlar ile belli miktarlarda bedava web kazanabilirsiniz.

Bip Yıldızları Bip Kullan Yazan Kampanyası
Kampanya yardımıyla 1 veya 2 GB internet kullanmak mümkündür. BİP yıldızı olmak için haftalık olarak çok fazla bildiri atma hedefine ulaşan kişiler parasız web kazanma şansına kavuşabilirler.

Turkcell 30 GB bedava İnternet Kampanyası
2020 yılının ilk kampanyalarından biri olup ilk ay fayda kampanyası ile 30 GB web kazanmak mümkün olmuştur. Bu kampanya 12 ay süresince hatta kalma sözü ile hattınıza tanımlanıyor.

Vodafone bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone’da çok fazla internet bedavası dağıtan firmalardan biridir. Birçok farklı kampanyası ile son derece geniş kitlelere hitap eden Vodafone’da biroldukça farklı kampanya bulunuyor. Bu kampanyalardan yararlanarak rahatlıkla bedava web kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Arkadaşını davet Et
Bu kampanya ile arkadaşını davet eden kişiler aylık olarak 3 GB bedava internet kazabilirler. Toplamda bir ayda 9 GB web kazanma şansı vardır. Daveti arkadaşı kabul eden kişiler ve siz bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var bedava İnternet
Vodafone yanımda bana ne var uygulaması ile 5 GB kadar web kazanma olanağı sunuluyor. Bu uygulamada çarkı her çevirdiğinizde çarktan kazandığınız armağan sizin oluyor. İnternet haricinde sürpriz hediyeler de bulunuyor.

Vodafone E- satmaca parasız İnternet
Vodafone kâğıt kullanımını azaltmak için kullanıcılarına e fatura göndermeyi daha uygun gören bir firmadır. Bu nedenle de e faturaya geçen kullanıcılarına bedava web vererek onları desteklemeye devam ediyor. E faturaya geçenler 1 GB internet kazanıyor.

Vodafone Freezona parasız İnternet
Vodafone parasız internet kampanyalarından birisi de Freezone uygulamasıdır. Hattına minimum 30 TL yükleyen kullanıcılar ve 26 yaş minik olanlar bu uygulama sayesinde 2 GB internet kazanma şansı elde ediyor.

Vodafone parasız 8 GB bedava İnternet
bedava internet kampanyalarından yararlanarak web kazanmak isteyenler için bir öteki avantaj ise 8 GB bedava web kampanyasıdır. Bu kampanya ile deneme paketini tecrübe etmek istediğinizi belirtme için 3636’ya kısa bildiri atıyorsunuz ve bir aylık 8 GB web hattınıza tanımlanıyor.

Avea bedava İnternet Kampanyaları

İnternet bedavaları hakkında yararlanılabilecek bir öteki hat ise aveadır. Avea da kullanıcılarına çeşitli kampanyalar dâhilinde kampanyalar uygulayarak bedava web kazandırıyor. Bu web kampanyalarından da yararlanmak için kişilerin belli başlı şartları yerine getirmesi gerekiyor.

Avea Faturasız Hat armağan İnternet
Avea faturalı ya da faturasız tüm kullanıcılarına parasız internet vererek günü daha keyifli geçirmelerine yardımcı oluyor. Bu kampanyalar dâhilinde kullanıcılar 30 GB’ye kadar internet kazanabilme şansı kazanabiliyor. Birçok kullanıcının yararlandığı bu kampanyalar yardımıyla web kullanımı konusunda kişiler herhangi bir problem yaşamıyor.

5 G x 2 Avea Faturasız İnternet Kampanyası
Avea kullanıcıları içinde 4.5 uyumlu bir hatta haiz olmayan kullanıcılar herhangi bir bayilikten uyumlu kart temin ettiklerinde parasız internet kazanma şansı elde ediyor. Kullanılan bu armağan internet kapsamında interneti sim kartı kullanmaya başladığınızdan 3 ay boyunca olan internetinizi iki katı kullanma imkânı elde edebileceksiniz.

TivibuGo Avea Faturasız parasız İnternet
Faturasız hat abonelerine tanımlanan bu kampanya dâhilinde Tivibu Go Aile Paketi benzer biçimde paketlere üye olunması ile beraber kişiler aylık olarak belli miktarlarda internet kazanma şansı elde ediyor. Bu kampanyalardan yararlanmak isteyenlerin 5555 numarasına kısa bildiri atması gereklidir.

Türk Telekom 10 GB bedava İnternet Kazanma
parasız internet kampanyaları arasında yer edinen bu kampanyası 10 GB web kazanmak mümkün oluyor. Mobil hattınızın ileti hanesine GIGA yazıp bu bildiriı 5555 numarasına ileti göndermeniz yeterli oluyor. Bu ileti sayesinde haftanın yalnızca iki günü kullanılabilecek olan 10 GB web kullanma şansı sunuluyor.

Türk Telekom Sil Süpür parasız İnternet Kazanma
Türk Telekom sil süpür parasız web kampanyası ile kişiler aylık 30 GB’ye kadar web kazanabilme imkânı elde ediyor. Bu uygulama ile hem internet kazanabilir hem de bedava dakika kazanma şansı elde edebilirsiniz. Günümüzde biroldukça avea kullanıcısı bu kampanyada yararlanıyor.

Türk Telekom Selfy bedava İnternet
Bu uygulama ile web kazanmak isteyenlerin Mor paketlerden birine geçmesi gerekiyor. Hatta yüklenen 30 TL ve üstünde dakika yüklemeleri ile bu paketten yararlanabilirsiniz. Ileti kısmına MOR HEDİYE yazmanız ve 4545 numarasına ileti göndermeniz kampanyaya katılmak için kafi oluyor. Onaylama geldikten sonra parasız internetinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Türk Telekom bedava 1 GB İnternet
Kredi kartınız ile online işlemler yaparak hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz. Bu şekilde işlem yapmak sizlere 1 GB web kazanmıştırrıyor. 30 TL ve üzerinde yükleme yapan kullanıcıların hattına aylık olarak 1 GB bedava web tanımlanıyor. Bu interneti ay boyunca arzu ettiğiniz şekilde kullanma avantajı sunuluyor.

Daha Fazla Göster

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu